Šakių rajone pavogti melžimo aparatai
Tauragės apskrities VPK birželio 25 dieną pranešė apie vagystę Šakių kaime.
Pareigūnai gavo pranešimą, kad nuo šių metų birželio 16 dienos 19.00 val. iki birželio 17 dienos 6.00 val. Šilalės rajone, Šakių kaime iš ganyklos buvo pavogti du melžimo aparatai ir vienas keturiasdešimties litrų talpos bidonas, kurie priklauso moteriai, gim. 1959 m.
Anot policijos, nuostolis siekia 490 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 5 d.
Norėdami komentuoti prisijunkite prie facebook