Aktuali informacija apie paramą norintiems atkurti pelkes

Kamanų pelkė. Kamanų pelkė.

Birželio 10d. buvo vykdoma tiesioginė transliacija apie galimybes gauti paramą, skirtą pelkių atkūrimui pagal pažangos priemonę „Didinti ŠESD absorbcinius pajėgumus (atkuriant pelkių (durpžemių) hidrologinį režimą)“.

Transliacijos metu Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) atstovė Jūratė Solgolovienė žiūrovams glaustai pristatė aktualiausią informaciją apie priemonę: supažindino su pagrindiniais priemonės įgyvendinimą reglamentuojančiais teisės aktais, tikslais, siektinais jungtinio projekto rodikliais, įvardino pagrindinius reikalavimus pareiškėjui, jo laukiančius įsipareigojimus atkūrus pelkę, pareiškėjui būtinus atlikti veiksmus norint gauti paramą, taip pat atsakė į žiūrovų pateiktus klausimus. 

Transliacijos įrašą galite pasižiūrėti NMA svetainėje..

Primename, kad paraiškos pagal 2022–2030 metų plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos žemės ir maisto ūkio, kaimo plėtros bei žuvininkystės plėtros programos  pažangos priemonę „Didinti ŠESD absorbcinius pajėgumus (atkuriant pelkių (durpžemių) hidrologinį režimą)“ NMA bus priimamos jau nuo kitos savaitės – birželio 17 d.

NMA

Video