Naujas ankstyvos javų ligų kontrolės standartas

„Corteva Agriscience Lietuva“ pristatytė naują fungicidą. „Corteva Agriscience Lietuva“ pristatytė naują fungicidą.

Artėjant pavasariniams darbams laukuose, ūkininkai pradeda planuoti, kokius fungicidus naudoti pirmajam purškimui javuose. Teisingas produkto parinkimas lemia gerą pasėlių apsaugą nuo ligų ir užtikrina gerą augimo pradžią ankstyvą pavasarį.

„Corteva Agriscience Lietuva“ džiaugiasi galėdami Jums pristatyti naują fungicidą, skirtą kovoti su pagrindinėmis javų ligomis pasėliuose ankstyvą pavasarį. Fungicido sudėtyje esančios veikliosios medžiagos protiokonazolas ir prokvinazidas papildo viena kitą ir tai leidžia pasiekti maksimalų efektyvumą ir ilgalaikę jūsų pasėlių apsaugą.

Verben™ dėl naujos formuliacijos labai efektyviai veikia pagrindines javų ligas, tokias kaip miltligė, DTR, stiebalūžė, geltonosios ir rudosios rudys bei tinkliškoji dryžligė, rinchosporiozė ir ramuliarija.

Dėl protiokonazolo ir prokvinazido veikliųjų medžiagų sinergijos, fungicidas Verben™ yra ypač efektyvus prieš miltligę (1 pav.)

Nupurkštas fungicidas Verben™ dėl inovatyvios formuliacijos prasiskverbia pro augalo vaškinį sluoksnį ir ten kaupiasi. Taip užtikrinamas ilgalaikis fungicido poveikis ir stipri apsauga nuo pagrindinių javų ligų, įskaitant ir DTR (2 pav.)

Produkto privalumai:

• Optimalus veikliųjų medžiagų derinys, 50 g/l prokvinazidas + 200 g/l protiokonazolas;

• Norma 0,75–1,0 l/ha;

• Idealus pirmajam purškimui. Kviečiuose, rugiuose, kvietrugiuose - BBCH 25-65, miečiuose - BBCH 25-49;

• Registruotas: žieminiai, vasariniai kviečiai, rugiai, žieminiai ir vasariniai miežiai, žieminiai kvietrugiai;

• Skirtas kontroliuoti dažniausias javų ligas, tokias kaip miltligė, lapų septoriozė, geltonosios ir rudosios rūdys, kviečių dryžligė, varpų fuzariozė, stiebalūžė, tinkliškoji dryžligė, lapų dryžligė ir ramuliarija;

• Geriausias efektas prieš stiebalūžę gaunamas panaudojus Verben iki BBCH 31 tarpsnio;

• Papildomas prokvinazido efektas - suaktyvina kitą produkte esančią veikliąją medžiagą, tai leidžia pasiekti geresnį efektyvumą kovojant su javų ligomis;

• Puikios apsauginės ir gydomosios savybės.

Dėl produkto įsigijimo kreipkitės į AB „Linas agro“.

Panašūs straipsniai

Video