Kviečia „Gyvulininkystės paroda 2023“

Asociatyvi nuotrauka. Asociatyvi nuotrauka.

Rugsėjo 28–30 d. (Akademija, Kauno r.) visus, susijusius su žemės ūkiu, besidominčius gyvulininkystės sektoriaus aktualijomis, naujausiomis technologijomis ir produktais bei paslaugomis gyvulininkystei, ar norinčius iš arti pamatyti įvairiausių veislių gyvūnus, kviečiame į gyvulininkystės parodą.

„Gyvulininkystės paroda 2023“ – didžiausias tokio pobūdžio specializuotas renginys Lietuvoje.

Atvykusiųjų į parodą lauks:

mėsiniai ir pieniniai galvijai, žirgai, avys, ožkos, triušiai, naminiai paukščiai;

produktai ir paslaugos, skirtos gyvulininkystei;

amatų ir sodinukų mugė;

daugybė atrakcijų kiekvienam.

Šių metų renginio programoje – ne tik veislinių gyvūnų ekspozicijos, įmonių ir organizacijų prisistatymai, edukacinių programų įvairovė, bet ir dalijimasis naujausiomis žiniomis tarptautinėje konferencijoje „Gyvulininkystės konkurencingumo stiprinimas. KPP programos geroji patirtis”. Konferencijos, vyksiančios rugsėjo 28–29 d. (ketvirtadienį ir penktadienį), programą galite rasti čia. 

Parodos lankytojus kviečiame užsukti ir į antrame paviljone įsikūrusį Žemės ūkio ministerijos stendą, kuriame – konsultacijos, pristatymai ir paramos, susijusios su gyvulininkyste, naujienos.

Programą ir išsamią informaciją apie parodą galima rasti čia

Parodos darbo laikas: rugsėjo 28–29 d. (ketvirtadienį ir penktadienį) nuo 9 iki 17 val. ir rugsėjo 30 d. (šeštadienį) nuo 9 iki 16 val.

Visų parodos renginių (įskaitant konferenciją) lankymas – nemokamas.

Parodos organizatoriai: Žemės ūkio ministerija ir VDU Žemės ūkio akademija.

Video