Rusijoje, užpuolus vilkui, mirė moteris

Asociatyvi nuotr. Asociatyvi nuotr.

Rusijos Kurgano srityje esančiame Ozero Medvežijos kurorte vilkas užpuolė keturis gyventojus, dėl to žuvo moteris, o trys paguldyti į ligoninę, pranešė Petuchovsko savivaldybės rajono vadovas Antonas Volkovas.

Vilkas pateko į Ozero Medvežijos kurorto kaimą. Pirmiausia jis užpuolė vietinės moters šunį. Ji bandė gelbėti savo šunį, tačiau vilkas užpuolė ir ją. Moteris patyrė daugybę sužalojimų, nuo kurių mirė ligoninėje. „Ji buvo nuvežta į ligoninę sunkios būklės, gydytojai padarė viską, ką galėjo. Užuojauta jos šeimai ir draugams. Trims nukentėjusiesiems teikiama medicinos pagalba" - savo socialiniame tinkle rašė V. Volkovas.

Per gyvūno išpuolį taip pat buvo sužeisti dar trys žmonės - nužudytos moters draugas ir du netoliese buvę gyventojai. Vėliau vilką nušovė vietos medžiotojas. Vilkas, kuris mirtinai apkandžiojo moterį Ozeros Medvėgalio kurorto kaime, netgi puolė ant greitosios pagalbos automobilio, kuris išvežė aukas.

Dėl vilkų išpuolio kaime vietos štabas nusprendė pratęsti nuotolinį mokymąsi bent iki savaitės pabaigos. Gyventojams primenama laikytis saugumo priemonių ir nepalikti vaikų be priežiūros. Administracija išplatino lankstinuką su rekomendacijomis susidūrimo su vilku atveju.

Čeliabinsko srities ekologijos ministerija teigė, kad kasmet imasi priemonių, kad sumažintų vilkų, kurie daro žalą užpuldami naminius gyvūnus ir gyvulius, skaičių.

„Vilkai ne tik sunkiai sužeidžia gyventojus ir sukelia mirtinus sužalojimus, bet ir gali pernešti pavojingas ligas - tokias kaip pasiutligė, juodligė ir daugelį kitų. Šio plėšrūno gausa yra specialiai kontroliuojama", - paaiškino Andrejus Pitovinas, Čeliabinsko srities Ekologijos ministerijos Buveinių apsaugos departamento vadovas.

Video