Tarp naujų asociacijos narių ir rinkos naujokė "Inter AG", ir senbuvė "East West Agro"
Image Blog
Asociaciją papildė net penki nauji nariai.

Tarp naujų asociacijos narių ir rinkos naujokė "Inter AG", ir senbuvė "East West Agro" (0)


Šių metų balandžio 24 d. Lietuvos žemės ūkio technikos asociacija (LŽŪTA) susitikime su Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministru ir jo komanda aptarė įvairius klausimus bei problemas susijusius su žemės ūkio technika. Po susitikimo LŽŪTA suorganizavo asociacijos posėdį, kurio metu asociaciją papildė net penki nauji nariai.

Į LŽŪTA gretas įsiliejo įmonės AB „East West Agro“ direktorius Gediminas Kvietkauskas, UAB „Rovaltra“ direktorius Romualdas Trainaitis, UAB „Audrokesta“ direktorius Audrius Mockaitis, UAB „InterAG“ direktorius Ugnius Stančiauskas  bei UAB „Väderstad“ direktorius Romas Naudžiūnas.

Lietuvos žemės ūkio technikos asociacija yra juridinių asmenų 1993 metais savanoriškai įkurta nevyriausybinė ir ne pelno siekianti organizacija, veikianti pagal Lietuvos Respublikos asociacijų įstatymą ir kitus teisinius aktus. Prieš daugiau nei metus atnaujinus asociacijos veiklą, LŽŪTA nariai aktyviai bendrauja su valdžios institucijų bei žemės ūkio atstovais.

a  

Dar viena asociacijos narė – "Massey Ferguson" techniką platinanti "East West Agro".

Asociacijos tikslai yra bendradarbiauti su žemės ūkio organizacijomis, ūkininkais bei institucijomis, ginti asociacijos narių teises ir interesus įvairiose Lietuvos ir tarptautinėse institucijose, sudaryti kuo palankesnę verslo aplinką jų siūlomų paslaugų teikimui, vienyti ir koordinuoti asociacijos narių veiklą bei tarpusavio bendradarbiavimą, skatinti socialinę atsakomybę ir siekti kartu technologinių inovacijų bei tvarumo šalies žemės ūkio sektoriuje. Šiuo metu LŽŪTA nariai yra žemės ūkio technikos bendrovės UAB „Dojus agro“, UAB „Dotnuva Baltic“, UAB „Stokker“, UAB „Baltic Agro Machinery“ ir UAB „Agrokoncerno technika“.

Asociacijai pasipildžius naujais nariais, bendra LŽŪTA narių apyvarta siekia 430 mln. Eur. (2021 m. duomenimis). Lietuvos žemės ūkio technikos asociacija mato didelį potencialą žemės ūkio srityje ir siekia, kad žemės ūkis būtų laikomas prioritetine Lietuvos ūkio šaka, todėl bendradarbiauja su fondais, organizacijomis, juridiniais ir atskirais asmenimis, galinčiais suteikti visokeriopą paramą siekiant asociacijos tikslų.

Pranešimą spaudai parengė Lietuvos žemės ūkio technikos asociacija.

Lankstūs sandėliavimo sprendimai jau po ranka
Ekologiniams ūkiams kuriama palankesnė aplinka
Gyvulininkystės paroda 2023: „interAG“ technologijos ūkininkams
„Kaimas į namus“: nemokama e-prekybos platforma ūkininkams ir amatininkams
Lankstūs sandėliavimo sprendimai jau po ranka
Ekologiniams ūkiams kuriama palankesnė aplinka
Gyvulininkystės paroda 2023: „interAG“ technologijos ūkininkams
„Kaimas į namus“: nemokama e-prekybos platforma ūkininkams ir amatininkams