Amerikos ūkininkai gavo teisę patys remontuoti "John Deere" techniką
Image Blog
Asociatyvi nuotr.

Amerikos ūkininkai gavo teisę patys remontuoti "John Deere" techniką (0)


Amerikos ūkininkų biurų federacija (AFBF) ir „John Deere“ sekmadienį, sausio 8 d., pasirašė susitarimo memorandumą, kuriuo užtikrinama ūkininkų ir rančų augintojų teisė patiems remontuoti savo ūkio įrangą. Memorandumaspasirašytas 2023 m. AFBF suvažiavime San Chuane, Puerto Rike, yra kelerius metus trukusių AFBF ir „John Deere“ diskusijų kulminacija.

„AFBF džiaugiasi galėdama paskelbti apie šį susitarimą su „John Deere“. Juo sprendžiama sena ūkininkų ir rančų augintojų problema, susijusi su galimybe naudotis įrankiais, informacija ir ištekliais, kartu apsaugant „John Deere“ intelektinės nuosavybės teises ir užtikrinant įrangos saugumą“, – sakė AFBF prezidentas Zippy Duvall‘is. 

Pasak jo, ūkininkai turi turėti galimybę laisvai pasirinkti, kur įranga bus remontuojama, arba patys ją remontuoti, kad būtų lengviau kontroliuoti išlaidas. 

Susitarimo memorandumu „Deere & Co” įsipareigoja užtikrinti, kad ūkininkai ir nepriklausomos remonto įmonės turėtų galimybę naudotis daugeliu „John Deere“ įrankių, 5skaitant programinę įrangą.

„Deere & Co” viceprezidentas David Gilmore‘as sakė, kad „šis susitarimas dar kartą patvirtina ilgalaikį „Deere“ įsipareigojimą užtikrinti, kad klientai turėtų diagnostikos įrankius ir informaciją, reikalingą daugeliui jų mašinų remonto darbams atlikti. 

„Tikimės artimiausiais mėnesiais ir metais dirbti kartu su Amerikos ūkininkų biuru ir savo klientais, kad užtikrintume, jog ūkininkai ir toliau turėtų įrankių ir išteklių savo įrangai diagnozuoti, prižiūrėti ir remontuoti“, – pabrėžė jis.

Susitarimo memorandumu nustatomi parametrai ir sukuriamas mechanizmas ūkininkams rūpimiems klausimams spręsti. „Deere & Co” įsipareigoja bendradarbiauti su ūkininkais ir prekybos atstovais, kad išspręstų iškilusias problemas, ir sutinka bent du kartus per metus susitikti su AFBF, kad įvertintų pažangą.

Susitarimu įteisinama ūkininkų prieiga prie diagnostikos ir remonto kodų, taip pat vadovų (operatoriaus, dalių, aptarnavimo) ir produktų vadovų. 

Taip pat užtikrinama, kad ūkininkai galės įsigyti diagnostikos įrankių tiesiai iš „John Deere“ ir gauti gamintojo pagalbą užsakant dalis ir produktus.

Susitarimo memorandumas gali tapti pavyzdžiu kitiems gamintojams, ir AFBF jau pradėjo šias diskusijas.

Lankstūs sandėliavimo sprendimai jau po ranka
Ekologiniams ūkiams kuriama palankesnė aplinka
Gyvulininkystės paroda 2023: „interAG“ technologijos ūkininkams
„Kaimas į namus“: nemokama e-prekybos platforma ūkininkams ir amatininkams
Lankstūs sandėliavimo sprendimai jau po ranka
Ekologiniams ūkiams kuriama palankesnė aplinka
Gyvulininkystės paroda 2023: „interAG“ technologijos ūkininkams
„Kaimas į namus“: nemokama e-prekybos platforma ūkininkams ir amatininkams