Žvilgsnis į "Puma AFS Connect" seriją: padidėjo darbo galimybės ir komfortas
Image Blog
Kabinoje triukšmo lygis sumažėjo iki iki 66 decibelų.

Žvilgsnis į "Puma AFS Connect" seriją: padidėjo darbo galimybės ir komfortas (0)


„Casei IH“ naujoji "Puma AFS Connect" traktorių linija toliau kelia didelį ūkininkų smalsumą ir kompanija papasakojo daugiau apie šias mašinas. 

Pernai parodose pristatyta „Puma AFS Connect“ traktorių seriją sudaro iš viso aštuoni modeliai ir, kaip skelbiama, ji apima svarbiausius patobulinimus nuo tada, kai prieš 15 metų atsirado pirmieji „Puma“ modeliai.

Naująją traktorių gamą sudaro penki Puma AFS Connect CVXDrive 185-260 modeliai ir trys Multicontroller 185-220 modeliai, turintys pailgintą ratų bazę.

Vienas iš labiausiai pastebimų naujųjų Puma AFS Connect traktorių pakeitimų – naujas kabinos dizainas. Kabina yra 8 proc. erdvesnė, todėl operatoriui suteikiama daugiau vietos tiek mašinos valdymui, tiek daiktams laikyti. 

Stiklo naudingasis plotas padidėjo 11 proc., o valytuvas užtikrina iki 240° aprėptį. Visa tai papildo aukščiausios klasės, automobilių dizaino įkvėptas interjeras.

Dar vienas iš svarbiausių patobulinimų –iki 66 decibelų sumažintas vidaus triukšmo lygis, kuris yra vienas mažiausių šiame sektoriuje.

Traktoriuose naudojamas naujas Multicontroller porankis tiek Multicontroller (su 19 pavarų PowerDrive), tiek CVXDrive (su CVX bepakope transmisija) modeliuose. Dabar čia yra daugiau funkcijų, kurias galima naudoti pagal norimą poreikį.

Porankyje yra ratuko formos valdiklis, kurį, jei pageidaujama, galima naudoti kaip alternatyvą valdant išmanų 12 colių AFS Pro 1200 terminalą.

Pusiau aktyvi hidraulinė kabinos pakaba taip pat reguliuojama pagal individualius pageidavimus ir kintantį reljefą.

Naudodamiesi AFS Pro 1200 terminalu operatoriai gali nustatyti ir stebėti AccuGuide navigaciją, konfigūruoti patį traktorių ir ISOBUS padargus, nustatyti AFS Connect telematikos sistemą, kad darbo duomenys būtų įrašomi ir perduodami į interneto portalą MyCaseIH.

"Puma AFS Connect" modeliuose taip pat galima įsigyti "Tractor Implement Management" (TIM), kuri išplečia ISOBUS ryšį su įranga ir leidžia padargams automatiškai reguliuoti traktoriaus greitį bei vairo mechanizmą, kad jie susiderintų su  darbiniu krūviu.

Naujieji "Puma" traktoriai turi pradinę 180-260 AG galią, o maksimali Power Management galia siekia net 224-302 AG.

Puma AFS Connect traktoriuose montuojami 6,7 l 6,7 l FPT NEF šešių cilindrų Etapo V varikliai, kurių didžiausias sukimo momentas galingiausiame modelyje siekia 1250 Nm, esant 1500 aps/min. 

Lankstūs sandėliavimo sprendimai jau po ranka
Ekologiniams ūkiams kuriama palankesnė aplinka
Gyvulininkystės paroda 2023: „interAG“ technologijos ūkininkams
„Kaimas į namus“: nemokama e-prekybos platforma ūkininkams ir amatininkams
Lankstūs sandėliavimo sprendimai jau po ranka
Ekologiniams ūkiams kuriama palankesnė aplinka
Gyvulininkystės paroda 2023: „interAG“ technologijos ūkininkams
„Kaimas į namus“: nemokama e-prekybos platforma ūkininkams ir amatininkams