Svogūnų lukštų trąšos kambarinėms gėlėms

Svogunai. Canva nuotr. Svogunai. Canva nuotr.

Svogūnas yra daržovė, kurią aktyviai naudoja ir virėjai, ir sodininkai. Svogūnų lukštų trąšos tapo labai populiarios dėl puikių rezultatų. Sodininkystės parduotuvėje nereikia palikti didelių pinigų sumų, o šios trąšos yra tikrai labai veiksmingos. Mes jums papasakosime, kaip naudoti šias trąšas.

Naminės trąšos, pagamintos iš svogūnų lukštų, yra ekonomiškas ir efektyvus būdas pagerinti kambarinių augalų žydėjimą. Be to, šis produktas taip pat veikia kaip apsauga nuo įvairių kenkėjų. Dvejopa nauda!

Ar svogūnų lukštų trąšos yra tikrai veiksmingos?

Svogūnų lukštuose yra daug maistinių medžiagų, kurios turi teigiamą poveikį kambarinių gėlių augimui. Būtent dėl ​​turtingos sudėties galima pagerinti kambarinių augalų žydėjimą ir apsaugoti kambarinius augalus nuo amarų, tripsų ir voratinklinių erkių.

Karotinas. Ši svogūnų lukštuose esanti medžiaga didina augalų ištvermę ir atsparumą įvairioms ligoms.
Fitoncidai. Jie padeda sunaikinti dirvožemyje esančius grybus ir bakterijas.
Nikotino rūgštis. Tai padeda tuomet, jei kambarinis augalas negauna pakankamai saulės šviesos. Be to, ši rūgštis padeda sustiprinti šaknis.

Svogūnų lukštai kaip apsauga nuo kenkėjų

Jei matote, kad ant kambarinės gėlės atsirado kenkėjų, turėtumėte nedelsdami pradėti ruošti veiksmingą antpilą. Norėdami tai padaryti, sudėkite svogūnų lukštus į 1 litro stiklainį. Užpildykite jį vandeniu. Leiskite stovėti 2 dienas. Perkoškite gautą mišinį. Svogūnų antpilą praskieskite švariu vandeniu santykiu 1:2.

Prieš  naudodami paruoštą produktą, nuvalykite kambarinių gėlių lapus. Supilkite paruoštą preparatą įį buteliuką su purkštuvu. Štai ir viskas! Jei šią priemonę naudosite reguliariai, jums tikrai nereikės baimintis, kad kambarinius augalus gali užpulti kenkėjai.

Ši pigi ir efektyvi priemonė apsaugos jūsų kambarinius augalus! Ruošdami įvairius patiekalus, svogūnų lukštų nemeskite į šiukšlių dėžę. Nepamirškite, kad tai yra tikrai veiksminga priemonė kovojant su daugeliu kenkėjų. Kambariniai augalai jums bus labai dėkingi. Jokių chemikalų, o rezultatai gali būti tikrai puikūs!

Zinoti.lt

Video